👈 فروشگاه فایل 👉

طرح کسب و کار مولد های پیل سوختی

ارتباط با ما

... دانلود ...

طرح کسب و کار مولد های پیل سوختی

زمینه و موضوع اصلی کسب و کار خود را توصیف نمایید. مأموریت و اهداف اصلی شرکت شما چیست؟ فرصت های موجود در این کسب و کار و راهبردهای دستیابی به آن ها کدامند؟ بازار هدف خود را به طور خلاصه تشریح نمایید.

موقعیت و جایگاه شما در آینده این کسب و کار و در میان رقبا چگونه خواهد بود؟ تیم کاری خود را معرفی نمایید. نوع کسب و کار (تولیدی، خدماتی، تجاری و ...) خود را مشخص نمایید. نوع مالکیت حقوقی خود را مشخص نمایید. سرمایۀ مورد نیاز کسب و کار خود را از چه منابعی تأمین می کنید؟ اطلاعات مالی مهم وضعیت گذشته و برنامه ریزی برای آینده از قبیل درآمد، سود خالص، دارای ها و تعداد و نوع سهام را مشخص نمایید.

انتشار بولتن هیدروژن دپیل سوختی در مرداد سال 1379 با مخاطب قرار دادن متخصصین، مسئولین تصمیم گیر، کارشناسان و نسل جوان آغاز گردید.

و حالا ما سعی به این داریم در سال 1388 کارخانۀ تولید مولدهای برق قابل حمل، صنعت حمل و نقل، نیروگاه های متمرکز و غیر متمرکز که با استفاده از پیل های سوختی متانولی، پلیمری و اکسید جامد را تولید کرده و با اثبات توانایی های خود در بازار گام اولیه را جهت ورود به بازار جهانی برداریم. و راهبردهای این فناوری و عمق تأثیرات توسعۀ عصر هیدروژن را بر اقتصاد و امنیت اقتصادی کشور را فراهیم نماییم.

به همین دلیل محیطی با زیر بنایی به مساحت 5 هکتار را در نظر گرفته ایم و سایر تجهیزات و امکانات عبارتند از: یک آزمایشگاه با مساحت 2 هزار مترمکعب خط تولید، انبار مرکزی ساختمان، ساختمان اداری و ناهار خوری، باربری و شرکت دارای 300 نفر پرسنل می باشد.

مأموریت این شرکت تولید مولدهای برای نیروگاه های برق و موتورهایی با سوخت پیل سوختی برای صنعت حمل و نقل و اتومبیل سازی. برای توسعۀ اقتصادی کشور و هوایی پاک و صرفه جویی در تولیدات نفتی به نگهداری آن برای نسل آینده می باشد.

امیدواریم با تشکیل و توسعۀ این شرکت راهی به بازار جهانی بیابیم و به پیشرفت های افزون ت دست یابیم.

3- تجزیه و تحلیل صنعت

الف- تجزیه و تحلیل محیطی

محیط کسب و کار

آیا خدمات لازم به منظور پشتیبانی عملیات وجود دارد؟ (دفاتر حقوقی، عرضه کنندگان مواد مصرفی و ...) آیا خدمات و زیربنای مناسب برای کارکنان و خانواده های آن ها وجود دارد؟ (محل اسکان، فروشگاه، مدرسه و بیمارستان) چه روش های حمل و نقلی در دسترس است؟ آیا محل استقرار کسب و کار شما از نظر ضوابط زیست محیطی مناسب است؟

بله، تا حدودی موجود می باشد. مانند سرویس های ویژۀ کارخانه های ساخت اتومبیل، نیروگاه های برق و ...)

بله، با توجه به محل استقرار کارخانه با همکاری سازمان محیط زیست و شهرداری منطقه این کارخانه با توجه به مواد آلاینده ای ؟؟؟؟؟؟؟؟ آلودگی در محل مورد نظر احداث شد.

فرهنگ (اعتقادات مذهبی، فرهنگ مصرف، آداب و رسوم)

آیا با فرهنگ (ارزش ها، باورها، اعتقادات مذهبی، فرهنگ مصرف) منطقه ای که کسب و کار شما در آن قرار دارد آشنایی دارید؟ آیا فرهنگ منطقه، کالاهای تولید شده / خدمات ارایه شدۀ شما را می پذیرد؟ آیا فرهنگ منطقه مانع ایجاد، توسعه و ترویج بخش هایی از کسب و کار شما می شود؟ بررسی نمایید. آیا می توانید بدون در نظر گرفتن موانع فرهنگی موجود، کسب و کار خود را راه اندازی نمایید؟

بله.

اقتصاد

در راه اندازی کسب و کار خود تا چه حد به عواملی از قبیل علاقمندی مشتریان، سطح درآمد آن ها و نحوۀ دسترسی شان به محصولات خود توجه کرده اید؟ آیا توان خرید مشتریان خود را در نظر گرفته اید؟ آیا محصولات شما با توان خرید مشتریانتان متناسب می باشد؟ تأثیر تغییرات اقتصادی مانند توان خرید، مالیات، نرخ و ارز و ... را در کسب و کار خود مشخص نمایید.

براساس تحقیقاتی که انجام داده شده و با توجه به صرفه جویی در استفاده از مواد نفتی برای نسل های آینده این طرح پیش بینی شده است تا از مواد نفتی به نحو احسن استفاده شود.

بله، این طرح با توجه به میزان درآمد مردم جامعه سنجیده شده است.

در حد امکان بله.

به دلیل تغییرات مالی ؟؟؟؟؟؟ در قطعات مورد نیاز و تغییرات نرخ ارز نمی توان آن را مشخص کرد.

تغییرات جمعیتی

تغییرات جمعیتی مانند اندازۀ جمعیت، توزیع، ترکیب، اشتغال، سطح تحصیلات و درآمد آحاد جمعیتی چه تأثیری بر کسب و کار شما دارد؟ آیا تأثیر چالش های جمعیتی ایران مانند تراکم زیاد جمعیت در سنین جوانی، مهاجرت و اشتغال را بررسی نموده اید؟ تغییرات جمعیتی چه فرصت ها و مخاطراتی را برای کسب و کار شما به همراه خواهد داشت؟

تأثیر بسزایی دارد و با تغییر در جمعیت و درآمد آحاد جمعیتی فروش بازار نیز تغییر می نماید.

بله.

ب- تجزیه و تحلیل بازار

اندازۀ بازار و نرخ رشد

اندازۀ بازار و نرخ رشد بازار را مشخص نمایید. تخمین های برآوردهای رشد با استفاده از عواملی همچون روند صنعت، تأثیر فناوری های جدید، روندهای اقتصادی، اجتماعی، سیاست های دولت و نیازهای مشتریان انجام دهید.

بازار 70 میلیون و تخمین برآورد صادرات افزایش خواهد یافت.

بررسی روندهای بازار

بازار محصولات خود را بررسی نمایید. آیا این بازار در حال رشد است یا رو به تغییرات می رود؟ آیا بازار شما پتانسیل رشد و توسعه را دارد؟ شاخص های فناوری مؤثر بر بازار کدامند؟ قوانین و مقررات مؤثر بر بازار کدامند؟

هم در حال رشد می باشد و هم در حال تغییرات اصلاحی می باشد.

بله، برای رشد و توسعه برنامه ریزی شده است.

رشد فناوری نیاز توسعۀ این کار می باشد، عوامل خیلی تأثیری ندارد.

مالیات، آزاد سازی اقتصادی و تشویق برای صادرات

👇محصولات تصادفی👇

پروژه بررسی اتصالات سست در شبکه های توزیع با استفاده از ترموگرافی پاورپوینت طراحی برج کنترل ترافیک دریایی سمینار تئوری تکنولوژی نیمه هادی ها (نفوذ ناخالصی ) تحقيق تعاوني كشاورزي طراحی و مونتاژ قالب دایکاست در نرم افزارکتیا