👈 فروشگاه فایل 👉

توانایی گسترده هیأت مدیره استراتژیک در سازمان های ورزشی

ارتباط با ما

... دانلود ...

توانایی گسترده هیأت مدیره استراتژیک در سازمان های ورزشی

دانلود مقاله توانایی گسترده هیأت مدیره استراتژیک در سازمان های ورزشی

روابط مدیریتی ملی، منطقه ای

(متن ترجمه به فارسی)

این فایل در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه پایانی می باشد

قالب: Word

تعداد صفحات: 69 

توضیحات:

چکیده

کاملاً واضح است که کاربرد استراتژیک یک نقش محوری در ورزش گسترده ی غیر انتفاعی بازی می کند. هرچند که کمتر شناخته شده است، اما این توانایی استراتژیک گسترده در هر محتوایی مشهود است. این مطالعه به بررسی ابعاد سازمان های ملی می پردازد که ممکن است توانایی استراتژیک خود را بهبود بخشیده باشند. عملیات بررسی تفسیری با تمرکز بر تنیس در کشور نیوزیلند (TNZ) نشان داد که نقش استراتژی گسترده به شکل قابل ملاحظه ای بر روابط بین سازمانی تأثیر می گذارد. به طور خاص توانایی توسعه ی این استراتژی ها می تواند با افزایش روابط همکاری با ماهیت منطقه ای و همبستگی در یک روش تقسیم قدرت، به افزایش توانایی های منطقه ای منجر شود.

پیشگفتار

ورزش های مقدم و سبقت گیرنده به طور فزاینده ای در حال موشکافی و بررسی دقیق هستند که دارای نتایج اجتناب ناپذیری پیرامون تمرینات کنترلی و سؤال هایی راجع به آن ها می باشند. تغییرات بسیاری از ورزش ها از شکل های داوطلبانه خودگردان در یک شخصیت آماتور به .....

این سؤال باقی می ماند که هرچند انتخاب های ممکن برای سازمان های ملی و ورزشی برای تعریف های مناسب ساختاری و مراحل کنترل، ترکیبی از خلاصه یک مدیریت خوب عملیاتی با یک قالب کاری آزاد می باشند که سازمان های ورزشی طی آن فعالیت می کنند.

هویه و کوسکلی در سال 2007 اعلام کردند که هیچ توافق جهانی بر روی مدیریت و کنترل ورزش وجود ندارد. آن ها تعریف های ذکر شده توسط ورزش و نوسازی نیوزیلند در سال 2006 و تعاریف کمیته ورزش های استرالیایی سال 2005 را به منظور کنترل ورزش با توجه به مفاهیم موجود پیرامون جهت دهی کنترل و تنظیم، به کار گرفتند. تعاریف صریح توسط پدید آورندگان نیز دارای محدودیت هایی در مورد اصطلاحات هیأت مدیره و هیأت کنترل بودند که معمولاً به جای هم استفاده می شدند.

👇محصولات تصادفی👇

درس پژوهی بخوانیم اول ابتدایی جنگل(گ) دانلود فایل ورد word پروژه حفاظت از ژنراتورها طرح توجیهی ارد سوخاری با ظرفیت 300تن در سال پژوهش کیفیت حسابداری فلاش طراحی شده در سالیدورک و کتیا-طرح 4