👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله بیماری نارسایی قلبی و رابطه آن با ورزش

ارتباط با ما

... دانلود ...

مقاله بیماری نارسایی قلبی و رابطه آن با ورزش

دانلود مقاله بررسي بیماری نارسایی قلبی و رابطه آن با ورزش

این پروژه در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه پایانی می باشد

قالب: Word

تعداد صفحات: 23

توضیحات:

نارسایی قلب (نارسایی کانژستیو قلبی) به معنی کاهش شدید عملکرد قلب است یعنی قدرت انقباض قلب کم شده و نمی تواند خون را خوب پمپاژ‍ کند. قلب نقش مهمی در گردش خون دارد و نارسایی قلب موجب اختلال گردش خون می‌شود. در نارسایی قلب ما اغلب اتساع قلب، کاهش عملکرد سلولهای عضلانی قلب و احتباس آب و سدیم را داریم.

شما تنها فردی نمی باشید که مبتلا به نارسایی احتقانی قلب می باشد. افراد بسیاری با نارسایی احتقانی قلب زندگی می کنند. نارسایی احتقانی قلب یکی از شایعترین علل مراجعه به بیمارستانها در افراد 65 سال یابیشتر می باشد. سالها طول می کشد تا نارسایی قلب ایجاد شود. در نتیجه اگر شما هم اکنون مبتلا به آن نبوده اما در معرض خطر ابتلا به آن هستید، باید از همین امروز تغییراتی را در شیوه زندگی خودتان جهت پیشگیری از آن انجام دهید.

علایم نارسایی قلبی، متعاقب ضعیف تر شدن قلب و توانایی کمتر آن برای پمپ کردن خون براساس نیازهای بدن، در طول هفته ها و ماه ها ایجاد می شوند. نارسایی قلب اغلب منجر به بزرگ شدن قلب (بطن چپ) می شود.

ابتلا به نارسایی قلبی به معنی ایستادن قلب از ضربان نمی باشد، بلکه به این مفهوم است که قلب شما به شکل موثری، خون را پمپ نمی کند. قلب کار می کند اما نیاز بدن به خون و اکسیژن تامین نمی شود. نارسایی قلبی در صورت عدم درمان بدتر می شود.

👇محصولات تصادفی👇

بیوگاز و دستگاههای تولید آن-در 65 اسلاید-powerpoint پاورپوینت-ppt- فناوری NFC ارتكاب جرايم امنيتي از طريق مطبوعات پایان نامه بررسی چگونگی مدیریت و تاثیر آن بر عملکرد کارکنان بررسی منابع تغذیه سوئیچینگ با کنترل جریان