👈 فروشگاه فایل 👉

پژوهش زمين شناسي اقتصادي

ارتباط با ما

... دانلود ...

پژوهش زمين شناسي اقتصادي

عنوان: زمين شناسي اقتصادي

قالب: Word

تعداد صفحات: 100

ديد کلي

زمين شناسي اقتصادي شاخه‌اي از علم زمين شناسي است که پيرامون شرايط تشکيل مواد معدني، مورفولوژي و ريخت شناسي آنها، بافت و ساخت آنها، عوامل کنترل کننده پراکندگي مواد معدني، توجيه فني و اقتصادي آنها و بلاخره تقسيم بندي ژنتيکي مواد معدني بحث مي‌کند. در رسيدن به اهداف فوق، روشهاي مختلف تجزيه مواد معدني، روشهاي ژئوفيزيکي و ژئوشيميايي و فرآوري مواد انجام مي‌گيرد. همچنين در انجام پروژه‌هاي مختلف اکتشافي بايد به مسائل زيست محيطي نيز دقت لازم را مبذول داشت.

مواد معدني، زيربناي اقتصاد و صنعت هر جامعه را تشکيل مي‌دهند. بشر از همان آغاز آفرينش خود و در طول تاريخ، بر حسب نيازمنديها و شناخت، از مواد معدني استفاده کرده است. اکنون نيز انسان، از تمامي مواد معدني به حالتها و شيوه‌هاي گوناگون، بهره‌برداري مي‌نمايد. به عبارت ديگر، همين مواد معدني هستند که پاپه و اساس تمدن را تشکيل مي‌دهند. زمين شناسي اقتصادي، پايه و شالوده اکتشافات معدني و کاربرد مواد حاصل از آن را تشکيل مي‌دهد.

👇محصولات تصادفی👇

کد متلب شبیه سازی برخورد توپ به دیوار و انعکاس آن به صورت انیمیشن کتاب دبیر Way Ahead 1 پروژه آمار ایدز همراه با پرسشنامه تکمیل شده مفاهیم تخصصی حسابداری صنعتی نقشه ی بخش های شهرستان اسکو