👈 فروشگاه فایل 👉

آموزش کامل تکنیک‌های تست‌زنی مهندسی معکوس

ارتباط با ما

... دانلود ...

آموزش کامل تکنیک‌های تست‌زنی مهندسی معکوس

با زدن حتی یک تست صحیح می توانید شانس موفقیت خود را افزایش داده و چند هزار نفر را پشت سر بگذارید و به نتیجه مطلوب تری دست یابید.

با استفاده از تکنیک ها و روشهای تست زنی شما می توانید فقط با داشتن 10* معلومات و بکار گیری شیوه های تست زنی تردید خود را بین گزینه ها از 4 به 2 گزینه کاهش دهید و سپس به گزینه صحیح برسید .

تجربه نشان داده است که در هر سال کنکور و در هر درس 15* از سوالات کنکور تکرار سالهای گذشته می باشد که شما علاوه بر استفاده روش های تست زنی با تمرین و مرور تستها و رابطه بین گزینه ها به راحتی گزینه صحیح را کشف یا شکار کنید .

مجموعه فوق شامل روشهای تست زنی و شکار گزینه صحیح در بین 4 گزینه و روشهای صحیح مطالعه برای کنکور می باشد .

با روشهای صحیح تست زنی آشنا می شوید . با امتحانات تستی و چگونگی برگزاری آنها آشنا می شوید.یاد می گیرید که در جلسه آزمون چگونه تست ها را انتخاب نمایید.می توانید تفاوت بین تست های استاندارد و غیر استاندارد را به راحتی تشخیص دهید.

شاید مشکل خیلی ها در کنکور عدم تسلط کافی و مهارت لازم در تکنیکهای تست زنی باشه. جالبه بدونید خیلی ها به کمک همین مهارت و بدون درس خواندن لازم در کنکور قبول شدند! البته تعداد این افراد زیاد نیست و موسسات کمی هم در این رابطه فعالیت میکنند.

آموزش تست زنی به روش مهندسی معکوس را در فالب ۳ فایل pdfدر۵۴ صفحه

👇محصولات تصادفی👇

مجموعه پانزدهم مقالات مدیریت مالی ، سود حل تمرین کتاب نظریه سینتیک ایوان ساگ تکنولوژی تبلت نقش مالیات بر توسعه اقتصاد همه چیز درباره بازیگران ایرانی (2)