👈 فروشگاه فایل 👉

بررسی نقش واقعي و مناسب از تكنولوژي براي ايجاد فرهنگ يادگيري

ارتباط با ما

... دانلود ...

بررسی نقش واقعي و مناسب از تكنولوژي براي ايجاد فرهنگ يادگيري

شايد شما شنيده كه كلاس‎هاي آموزشي از بين رفت كه يادگيري از طريق تكنولوژي سريعتر، ارزان‎تر و بهتر است. فقط به جريان بيافتند و در هر زمان و مكان ياد بگيريد. اما من همچنين شنيده‎ام كه دوره يادگيري براساس تكنولوژي در حال تمام شدن است، تكنولوژي جديد امروزي با قدرت زياد به طور ناگهاني به وجود آمد. كدام يك از اين دو عقيده درست مي‎باشد؟

چگونگي حقيقت در بعضي جاها در اعتدال است. مديران و مربيان اميدي شبيه به اين داشتند كه تكنولوژي مي‎تواند يك راه‎‌حل و يا علاج براي تشكيلات و مسائل كسب و كار (تجارت) باشد. فقط تكنولوژي يادگيري جديد قابل دسترسي است. اغلب براي استفاده‎كنندگان به عنوان يك عقيده به نظر مي‎رسد تا يك راه‎حل براي آن. ولي از آنجايي كه همه ما راحتي بيشتر و تجربه‎هايي را از طريق تكنولوژي به دست مي‎آوريم ولي ما مجبور هستيم آن را وسيله‎اي با عنوان يادگيري تشكيلات بفهميم نه به عنوان يك راه‎حل. حقيقتاً رفتن از كلاسهاي آموزشي به يادگيري كنترل شده يا از تدريس حرفه‎اي به مخزن اطلاعات كنترل شده نه تنها ضمانتي را ندارد حتي يادگيري را نيز بيشتر نمي‎كند. در حقيقت، وقتي به طور غيرمقتضي استفاده مي‎شود، تكنولوژي مي‎تواند يك مانع باشد و همچنين گران مي‎باشد.

هنوز براي تكنولوژي يادگيري هزاران نقش مناسب و بزرگ وجود دارد. براي دانستن اينكه چطور تكنولوژي مي‎تواند استفاده از يادگيري را تسهيل كند اين مهم است كه آن سوي چشم‎انداز آموزش كلاس سنتي را ببينيم. چيزي كه تنها راه است براي تسهيل يادگيري و تنها راه براي استفاده از تكنولوژي در تلاش و كوشش.

اين بخش به راه‎هايي براي يادگيري و استفاده از تكنولوژي با افغان اينكه چطور مردم ياد مي‎گيرند، هر روز، و ابزارهارهايي كه براي آسان كردن يادگيريشان استفاده مي‎كنند. اين نشان مي‎دهد كه چهارچوبي براي خلق يك اقدام مهم براي يادگيري و حمايت شده به وسيله 5 اركان مهم مربوط به مهم مي‎باشد: آموزش مديريت دانش، عمل جامعه، حمايت عملكردها و تنظيم استعداد. همة اين اركانها براي نگهداري يك فرهنگ باز يادگيري ضروري است. بي‎توجه بودن به آن باعث مي‎شود كه عملكردهاي گروهي و انفرادي معيوب باقي بماند و تكنولوژي، به طور مقتضي و قوي از هر يك از اركان‎ها استفاده مي‎كنند، بهره‎مندي درست از يك ساختار درست مثل دوباره حساب كردن واقعي و درست مي‎باشد.

موفقيت استفاده از تكنولوژي در خلاقيت يك فرهنگ يادگيري كه كمتر وابسته به آخرين زنگها و ستونهاي نرم‎افزار و سخت‎افزار است و بيشتر به يادگيري به روش معمولي اشاره دارد. آينده تكنولوژي يادگيري اميدوار و نامعلوم نيز مي‎باشد. مسير يك نقشه دريايي به راحتي نيست، اگرچه ما مي‎توانيم لرزش‎هايي دارد گذشته شاهد باشيم.

👇محصولات تصادفی👇

روشهای مختلف کنترل دور و گشتاور موتورهای القایی و کاربردهای آن پاورپوینت درس ذخیره و بازیابی اطلاعات پیام نور ترجمه جعفر نژاد قمی و محرابی مقاله هنر و انواع آن بررسی موضوع کودک آزاری طرح توجیهی پرورش و نگهداری زنبور عسل