👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله در مورد موتورهای جستجوگر

ارتباط با ما

... دانلود ...

مقاله در مورد موتورهای جستجوگر

وقتی جستجویی در یک موتور جستجوگر انجام و نتایج جستجو ارایه می شود، کاربران در واقع نتیجه کار بخش های متفاوت موتور جستجوگر را می بینند. موتور جستجوگر قبلا” پایگاه داده اش را آماده کرده است و این گونه نیست که درست در همان لحظه جستجو، تمام وب را بگردد. بسیاری از خود می پرسند که چگونه ممکن است گوگل در کمتر از یک ثانیه تمام سایت های وب را بگردد و میلیون ها صفحه را در نتایج جستجوی خود ارایه کند؟

گوگل و هیچ موتور جستجوگر دیگری توانایی انجام این کار را ندارند. همه آنها در زمان پاسخ گویی به جستجوهای کاربران، تنها در پایگاه داده ای که در اختیار دارند به جستجو می پردازند و نه در وب! موتور جستجوگر به کمک بخش های متفاوت خود، اطلاعات مورد نیاز را قبلا” جمع آوری، تجزیه و تحلیل می کند، آنرا در پایگاه داده اش ذخیره می نماید و به هنگام جستجوی کاربر تنها در همین پایگاه داده می گردد. 

👇محصولات تصادفی👇

بررسی یک روش چندبعدی برای پیشنهاد دهنده های آگاه از زمینه در تجارت سیار کتاب ستاره های پالسار (Pulsating Stars) امتحان نهایی ایستایی ساختمان سوم هنرستان به همراه پاسخنامه دی 93 پژوهش تأثير آموزش مهارت هاي زندگي در سلامت روان افراد پاورپوینت عوامل شیمیایی زیان آور محیط کار