👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله بررسی عملكرد مدیران بر رفتارکارکنان

ارتباط با ما

... دانلود ...

مقاله بررسی عملكرد مدیران بر رفتارکارکنان

امروزه اصلی ترین مباحثی که در رابطه با مدیریت یک مجموعه مطرح می باشد، برنامه ریزی صحیح، نگرش به توسعه ، تصمیم درست در شرایط متغیر، بهبود مستمر، رضایت و حفظ کرامت کلیه ذینفعان، تعالی ورسیدن به سطح ناب است. تمرکز بر جریان ارزش، تکوین ساختار ناب، رفتار سازمانی و کاربرد مقدمات ناب می تواند زمینه سازیک مدیریت عملکرد ناب باشد در این تحقیق همچنین الزامات ایجاد مدیریت ناب ، شرایط لازم و نحوه اداره کردن،ارزیابی، رسیدن به اهداف آرمانی و چگونگی توسعه آن نیز بیان گردیده. آنگاه میزان افزایش بازدهی و درصدرضایت ذینفعان تحلیل شده است.

فصل های مقاله:

فصل اول طرح تحقیق : که شامل موضوع , اهمیت و فایده تحقیق , علت و هدف تحقیق , طرح مسئله , فرضیه ها , تعریف واژه ها , روش تحقیق , موانع و محدودیتهای تحقیق می باشد . 

فصل دوم مروری بر ادبیات موضوع یا پیشینه تحقیق  : که در این فصل با استفاده از منابع موجود , سابقه بحث به صورت منظم و بر اساس مسیر تکاملی تاریخی آن ارائه می شود که ممکن است شامل تعاریف برخی مفاهیم , نظریات , مدلها و تاریخچه می باشد . 

فصل سوم انتخاب حجم نمونه با توجه به ویژگیهای جامعه آماری می باشد . 

فصل چهارم شامل تجزیه و تحلیل اطلاعات بر اساس اطلاعات جمع آوری شده و فرضیه ها و یافته های تحقیق می باشد . 

فصل پنجم خلاصه و نتیجه گیری تحقیق می باشد که در این فصل اقدام به نظریه پردازی می شود.

و در پایان پیوستها , منابع و مأخذ آورده میشود . 

👇محصولات تصادفی👇

کارآموزی -اصول طراحی یک شهر نمونه در شهرسازی-در قالبdocx - در 160 صفحه جواب تمارین کتاب کار English Result Intermediate Workbook گزارش کارآموزی موتورهاي ديزل و پمپ هاي هيدروليك دانلود پاورپوینت معرفی نرم افزار Adobe Photoshop طرح توجیهی تولید فیلترهای روغن وهوا