👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بافت های فرسوده و تاریخی قزوین

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بافت های فرسوده و تاریخی قزوین

توضیحات:

 فایل پاورپوینت بررسی بافت های فرسوده و تاریخی  شهرستان قزوین  گذر حمدالله مستوفی – امامزاده علی (ع)،در حجم 68 اسلاید،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

وجود بافتهای ارزشمند تاریخی و محلات قدیمی ازعوامل هویت بخش شهرها است . امروزه رشد شتابان جمعیت و گسترش کالبد شهرها و درنتیجه افزایش فزاینده ی نیازهای جدید در زندگی شهری، تمایل و احساس تعلق شهروندان را به میراث تاریخی کاهش داده است. به همین جهت به ندرت شاهد تلاشی در جهت حفظ میراث ارزشمند تاریخی و شهرسازی گذشته هستیم. احیای محلات قدیمی وایجاد همپیوندی مناسب میان آنها و مناطق جدید شهری می تواند از دو سو مفید و حائز اهمیت باشد؛ از طرفی خون تازه ای در رگهای فرسوده به جریان اندازد و پویایی یک زندگی شهری را در محلات قدیمی دوباره نمایان سازد و از طرف دیگر عامل ارزشمندی در جهت هویت بخشی به مناطق جدید و ظهور یک اصالت چند جانبه باشد. مشکلات زیستی در بافتهای فرسوده شهری غیر قابل انکار است.عدم پاسخگویی کالبد به نیازهای امروزی مردم ، عمده ترین دلیل مهاجرت افراد میباشد وخالی شدن بخشی از شهر از سکنه بومی عامل اصلی مرگ و زوال سرزندگی و پویایی خواهد بود.

فهرست مطالب :

مقدمه

مشخصات بافت فرسوده قزوین

شاخصه های بافت فرسوده

فصل اول:شناخت

فصل دوم:خصوصیات اقلیمی طبیعی

فصل سوم:محدوده طرح مورد نظر

فصل چهارم:نقشه ها

فصل پنجم:عکس های گذر بهمراه جهت دید در نقشه

این فایل با فرمت پاورپوینت در 68 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول

فایل پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری(26 اسلاید) به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی کلی رفتار ديناميکی سازه ها پروژه رشنال رز تفکر استراتژیک بررسي سلامت رواني در خانواده خلبانان نظامي بررسی نحوه تنظیم اسناد در دفاتر اسناد رسمی