👈 فروشگاه فایل 👉

گزارش کارآموزی اموزش وساخت پرتال

ارتباط با ما

... دانلود ...

گزارش کارآموزی اموزش وساخت پرتال

دانلود گزارش کارآموزی اموزش وساخت پرتال

فرمت فایل: ورد

تعداد صفحات: 36

فهرست مطالب

فصل اول

آشنایی با محیط کار

فصل دوم

مقدمه

پرتال چیست؟

تاریخچه پرتال

جنبه های کار کردی یک پرتال

معماری پرتال

مزایای پرتال سازمانی؟

تفاوت پرتال سازمانی با وب سایت؟

مردم به پرتال اعتماد ندارند

منابع

فصل اول:

آشنایی با محیط کار:

شرکت رفان یک شرکت تولید کننده قفل و دستگیره می باشد.که من در قسمت اداری و کامپیوتری ان مشغول به کار بودم.وظیفه من در این شرکت ابتدا اموزش ساخت و در نهایت ساخت پرتال بود که به سرپرستی اقای مهندس محمد تهرانی انجام شد.محل کار اموزی در میدان افسریه کوچه شرکت واحد کوچه باسکول پلاک 2 واقع شده است.

فصل دوم:

مقدمه: :

بهبود و ايجاد اصلاحات در اداره حکومت ها و بخش دولتي موضوعي اساسي در دنياي تجارت امروزاست. لزوم پاسخ گويي به تغييرات ناشي از جهاني شدن، امور اقتصادي و تجارت جهاني، گسترش جوامع و انتظارات مشتريان به ويژهً با پيشرفت هاي دو دهة ي اخير در زمينه فناوري اطلاعات، روندي تکاملي در کشورهاي مختلف پاگرفته است. سرعت اين تغيير و تکامل در کشورهاي مختلف متفاوت است. اين تکامل دربرگيرنده طيف وسيعي از اهداف و چشم اندازها جهت بهبود عملکرد دولت ها در زمينه هاي قوانين و مقررات، شفافيت در اداره حکومت ها، سازندگي و مشارکت عمومي است.

پيشرفتهاي انجام گرفته در زمينه فناوري اطلاعات و ارتباطات (ICT)، در راستاي جامعه اطلاعات تغييرات زيادي در انتظارات شهروندان، ساختار سازمان ها، فرهنگ، علوم و فرآيندهاي کاري ايجاد نموده است. دولت ها به دنبال به کارگيري ابزارها و راهکارهاي مبتني بر (ICT) جهت پاسخگوئي به نياز شهروندان هستند.

تاثير دولت الکترونيکي به طور ساده اداره بهتر کشور با افزايش بازدهي سياست هاي دولت، ارتقاء سرعت و کيفيت خدمات دولتي، تعاملات بيشتر با شهروندان و افزايش بهره وري کليه فرآبندهاي دولتي است.

👇محصولات تصادفی👇

برنامه ساز اندروید ققنوس شيوه هاي ساخت و تزئين قلمدان بررسی بافت سنتی دزفول دانلود رساله موزه هنرهای معاصر زندگینامه شهید مهندس جواد تندگویان