👈 فروشگاه فایل 👉

قانون تشكيل شركت پست جمهوري اسلامي ايران

ارتباط با ما

... دانلود ...

قانون تشكيل شركت پست جمهوري اسلامي ايران

تحقیق قانون تشكيل شركت پست جمهوري اسلامي ايران

فرمت: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: با فونت ریز25 صفحه

فهرست:

قانون تشكيل شركت پست

مركز تحقيقات پست

پست مالي

طرح مقدماتي مكانيزاسيون پست مالي

جايگاه پست در اقتصاد ايران

مقدمه اي بر شناخت پست

جايگاه اجتماعي پست

بررسي تفصيلي پست بين الملل ايران

بررسي ساختار اجتماعي اقتصادي پست

بررسي پست موازي

شاخص توسعه يافتگي پست

پست و توسعه

بحران در ساختار كنوني پست

مزايا و محدوديتها

نتيجه گيري

قانون تشكيل شركت پست جمهوري اسلامي ايران

اداره پست آمریکا علاوه بر فرستاندن (!) نامه های عادی در کنارش کار حمل و نقل بعضی چیزها و وسائل رو هم انجام میده، مثلا یه مشتری میتونه گل و گیاه، حشره، و یا حتی حیوانات خونگی رو هم بفرسته. برای مثال یه بار یه نفر واسه تحقیق، یه توپ فوتبال، یه چکش و یه جفت چوب اسکی روی آب رو بدون چیز دیگه ای به جز تمبر فرستاد تا ببینه چی میشه !!! اما بزرگترین چیزی که تاحالا توسط اداره پست آمریکا فرستاده شده، یه بانک بوده ! یه بانک بزرگ و واقعی !

البته از اونجایی که خود ساختمان ساخته شده بانک رو که نمیشه توسط پست فرستاد، برای همین بهترین راه برای فرستادن بانک اینه که همه آجرهای اونو دونه دونه بفرستن !

در یک ژانویه سال 1913 اداره پست پارسل (Parcel Post Service) در آمریکا تاسیس شد.کار این شرکت خدماتی، فرستادن بسته ها یا همون نامه ها بین دو نقطه بود، این شرکت خدماتی به منظور تسهیل کار حمل و نقل اجناس تولیدی روستایی ها و دامدارن و نیز ارائه خدمات پستی تاسیس شده بود.

آقای کولتارب (W. H. Coltharp) که یه تاجر جوون تو شهر ورنال (Vernal) بوده، تصمیم میگیره که یه ساختمان بسازه و اون به نام پدرش وقف کنه، بعد از رایزنی با مقامات محلی به این نتیجه میرسه که در گوشه خیابان اصلی ساختمانی رو برای یه بانک جدید تاسیس کنه.

تا اینجای کار مشکلی وجود نداشته، ولی نوع آجری که آقای کولتارب برای ساخت ساختمانش انتخاب کرده بوده، آجری بوده که در لیک سیتی (Salt Lake City) در 427 مایلی شهر ورنال درست میشده و هزینه انتقال 80,000 قطعه آجری که برای ساخت این ساختمان نیاز بوده 4 برابر قیمت خود آجرها میشده ! برای همین آقای کولتارب دست به خلاقیت جالبی میزنه و تصمیم میگره که آجرها رو با استفاده از اداره پست پارسل که خدمات ارزونی ارائه میداده بفرسه !

👇محصولات تصادفی👇

شبیه سازی خط انتقال HVDC در سیمولینک متلب بررسی مالی شركت توليد آب معدني و خدمات رساني آن نقشه ی بخش های شهرستان رامیان دانلود گزارش کارآموزی کامپیوتر تحقيق حق شفعه در حقوق مدني ايران