👈 فروشگاه فایل 👉

دانلود اقدام پژوهی جغرافیا، برطرف کردن مشکل یادگیری

ارتباط با ما

... دانلود ...

دانلود اقدام پژوهی جغرافیا، برطرف کردن مشکل یادگیری

دانلود اقدام پژوهی چگونه توانم مشکل یادگیری دانش آموزان در درس جغرافیا پایه اول راهنمایی را برطرف کنم؟

اقدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد.

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 12

فهرست:

مقدمه:

موضوع یا عنوان مشکل:

بیان مسئله (توصیف وضع موجود)

گرد آوری اطلاعات (شواهد1)

تجزیه وتحلیل داده ها وشواهد 1 

اجرای راه حل های جدید ونظارت بر آن 

7-گرد آوری شواهد 2 

ارزشیابی تاثیر اقدام جدید

حرف آخر:

پیوست ها

منابع و ماخذ 

مقدمه:

جغرافیا یک دانش است که ما را با محیط پیرامون خود آشنا می کند.

جغرافی از دو کلمه Geo,Graphusگرفته شده وبه معنای شناسایی محیطی که در آن زندگی می کنیم است.

علم جغرافیا از علوم اجتماعی است که تمرکز اصلی آن بر روی پراکندگی مکانی است و باید محیط زندگی خود را بهتر بشناسیم که جغرافی سال اول راهنمایی مارا با محیط آب وهوایی که در آن زندگی می کنیم ودیگر مناطق آب وهوایی کشورمان آشنا می کند.

موضوع یا عنوان مشکل:

چگونه می توانم مشکل یادگیری دانش آموزان در درس جغرافیا پایه اول راهنمایی را برطرف کنم؟

بیان مسئله (توصیف وضع موجود)

اینجانب مستانه بابایی دبیر علوم اجتماعی مدرسه راهنمایی حدیث واقع در شهرستان خرم آباد؛منطقه اسپستان هر سال هنگام تدریس درس جغرافیا پایه اول راهنمایی که در باره موقعیت ایران در جهان ومنطقه ومبحث اصلی آن نوع آب وهوای ایران و آشنا شدن با سه ناحیه آب وهوایی کشور است.متوجه مشکل یاد گیری دانش آموزان در این پایه بودم وامسال وضعیت بدتر از سالهای گذشته بود؟

با توجه به اینکه مهم ترین مسئله در آموزش این درس تشخیص آب وهوای سه ناحیه با خصوصیات جداگانه است بعد از تدریس فصل اول وبا توجه به اینکه استان ما (لرستان)در ناحیه آب وهوای کوهستانی قرار دارد درشروع تدریس این ناحیه متوجه شدم دانش آموزانم مطالب را خوب یاد نمی گیرند ومطالب را طوطی وارحفظ می کنند وهنگام پرسش جواب های ناقص ویا اشتباه می دهند.

👇محصولات تصادفی👇

نمونه سوالات اختصاصی آزمون استخدامی کمک بهیاری و کمک پرستاری سال 1395 پروژه کامل در مورد آسانسور...مناسب برای ارایه ب دانشگاه و مدارس کار تحقیقی اجراى احكام و اصول سياسى اسلام کد متلب شبیه سازی حرکت پرتابه طراحی و مونتاژ بازو در نرم افزار اینونتور