👈 فروشگاه فایل 👉

اقدام پژوهی حل مشکل روانی و رفتاری بوسیله ورزش

ارتباط با ما

... دانلود ...

اقدام پژوهی حل مشکل روانی و رفتاری بوسیله ورزش

اقدام پژوهی چگونه توانستم مشکل رفتاری و روانی یکی از دانش آموزان را بوسیله ورزش حل نمایم .

اقدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد.

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 32

فهرست مطالب

چكيده

مقدمه

طرح مسأله

پیشینه تحقیق 

جمع آوری داده ها و گردآوری اطلاعات (شواهد 1 )

یافته های علمی 

تأثير ورزش بر متغيرهاي روان‌شناختي 

انرژي براي يادگيري 

اهميت و نقش ورزش در تسريع روند يادگيري 

فعاليت‌هاي جسماني و افزايش عملكرد تحصيلي 

جايگاه تربيت ‌بدني دوره ابتدايي در جهان معاصر

اهداف درس تربيت بدني 

اهميت تربيت بدني در تعليم و تربيت دانش آموزان 

ورزش و نقش آن در سلامت روان 

تنظيم ساعت زنگ ورزش با نيازهاي دانش‌آموزان 

زنگ ورزش، زنگ سلامت  

ارائه ی راه حل های مناسب  

چگونگی اجرای راه حل های جدید و پیشنهادی 

راه حل انتخابی 

اجرای بهترین راه حل 

ارزیابی (شواهد 2 )

گردآوری اطلاعات (2)

پیشنهادها

بحث و نتيجه‌گيري 

فهرست منابع 

چكيده

آمادگي جسماني دانش‌آموزان يك امر بنيادي و اساسي است كه سلامت و قدرت افراد و اجتماع را تضمين مي‌كند. دانش‌آموزي كه قدرت و كارآيي لازم بدني را دارد، قادر است وظايف و كارهاي روزانه خود را بدون احساس خستگي انجام دهد و توانايي لازم را براي گذراندن اوقات فراغت يا مقابله با پيشامدهاي ناگهاني به دست آورد. چنين فردي از بيماري‌ و نارسايي‌ها و نواقص جسمي به دور خواهد ماند و استقامت، چابكي، انعطاف‌پذيري و سرعت از ويژگي‌هاي چنين دانش‌آموزي است.

دانش‌آموزان بايد هر روز به فعاليت‌هاي منظم ورزشي براساس قدرت بدني‌شان بپردازند تا قدم‌هاي صحيح به سوي آمادگي و كارآيي بدني برداشته شود زيرا توجه به كارآيي بدن موجب مي‌شود استخوان‌ها، مفاصل و عضله‌هاي بدن براي انجام حركات و فعاليت‌ها نيرومند شوند. دستگاه‌هاي تنفس و جريان خون نيز تا حد بسياري از اجراي برنامه‌ها و حركت‌هاي صحيح ورزشي سود مي‌برد.

هرچه برنامه‌هاي مناسب ورزشي، زودتر و در سنين كمتري اجرا شود، ابتلا به امراض قلبي و ديگر نارسايي‌ها كمتر خواهد بود. ارتباط بين آمادگي بدن و سرعت انتقال، يادگيري، انظباط، سازگاري با محيط، ايجاد صفات اجتماعي و تعاون با ديگران غيرقابل ترديد است و مربيان بايد به آن توجه كنند. مهارت‌هاي بدني زاييدن قدرت استقامت و چابكي بدن است و با اجراي برنامه‌هاي صحيح ورزشي به دست مي‌آيد.

👇محصولات تصادفی👇

پروژه و پاورپوینت در مورد روانشناسی تحولی یا رشد- در قالب ورد و پاورپوینت دفتر سبز بهاران نگرشي بر ساختار و محتواي اشعار و آثار سيمين بهبهاني شاعر معاصر مباني جامعه شناسي دوركم دانلود خلاصه فصل 5 از کتاب طراخان چگونه می اندیشند(نظریه و روش های طراحی) دانلود طرح توجیهی کشت بدون خاک