👈 فروشگاه فایل 👉

پروژه کارآفرینی كارخانه توليد ظروف تفلون

ارتباط با ما

... دانلود ...

پروژه کارآفرینی كارخانه توليد ظروف تفلون

دانلود پروژه کارآفرینی كارخانه توليد ظروف تفلون

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 45

بخشی از متن:

4 ـ الف ورق آلومينيم :

بعنوان ماده اصلي محصول توليدي كاربرد دارد . در حقيقت ظروف تفلون هاي ظروف منتهي با پوشش تفلون مي باشد . مقدار مورد نياز طرح با توجه به ضايعات و پرت آن بميزان 20% ،‌208 تن در سال بر آورد ميگردد . منبع تأمين آن داخلي و كارخانه توليد پروفيل و ورق آلومينيم اراك مي باشد .

4 ـ ب ـ رنگ كوره اي :

جهت رنگ كردن قسمت بيروني ظرف مورد استفاده قرار ميگيرد مقدار مورد نياز طرح با توجه به ضايعات و ريخت و پاش آن در كوره و آبشار رنگ 2300 كيلوگرم در سال برآورد و هزينه ميشود . منبع تأمين آن داخلي و كارخانجات رنگسازي سراسر كشور مي باشد .

4 ـ ج ـ پيچ و پرچ

براي اتصال دسته به بدنه ظرف از انواع پرچ استفاده مي كنند و همچنين براي اتصال دسته باكاليتي بدسته فلزي انواع پيچ را مورد استفاده قرارميدهند (پيچ تلگرافي) منبع تأمين آن داخلي و كارخانجات نور و پيچ در سراسر كشور مي باشد .

مقدار مورد نياز 1620000 عدد در سال است .

4 ـ دـ كارتن و بروشور

جهت بسته بندي انواع ظروف تفلون مورد استفاده قرار ميگيرد منبع تأمين آن داخلي و از كارخانجات توليدي كارتن از مقواي آماده خريداري ميشود .

مواد اوليه خارجي

4 ـ الف : تفلون

جهت پوشش داخلي ظرف كاربرد دارد و اين پوشش تفلوني باعث ميشود كه حرارت مستقيماً به غذا نرسد و باعث سوختن و چسبيدن غذا به ته ظرف نشود . منبع تأمين آن كشورهاي اروپائي از جمله آلمان و سوئيس مي باشد و جزء كالاهاي وارداتي بوده و همه سال مقداري ارز مملكت صرف واردات آن ميشود . واردات آن موكول به موافقت وزارت بازرگاني و صنايع مي باشد .

4 ـ ب: باكاليت

براي ساختن دسته باكاليتي ، پودر باكاليت را مورد استفاده قرار ميدهند منبع تأمين آن كشورهاي اروپائي و ژاپن بوده و جزء كالاي وارداتي و يا مواد اوليه وارداتي مي باشد .

👇محصولات تصادفی👇

پایان تاریخ ايران يكي از منابع مالي جهاد اسلامي مقاله تفاوت های مدیریت تحقیق و فناوری و تکنولوژیکی پرسشنامه سبك هاي عمومي تصميم گيري اسكات و بروس (1995) (GDMS) ... Nano-CuO stress induced modulation of antioxidative defense and photosynthetic