👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت خانه های هوشمند

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت خانه های هوشمند

توضیحات:

فایل پاورپوینت بررسی و معرفی خانه های هوشمند و ویژگی آنها و آشنایی با انواع سیستم های بکار رفته در خانه های هوشمند، در حجم 47 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:

خانه هوشمند معمولاً یک خانه یا ساختمانی است که در آن از تجهیزات خاصی با ساختار ویژه جهت کنترل و مانيتورينگ خانه استفاده مي گردد.

فرض كنيد در يك زمستان سرد ناگهان تصميم مي گيريد كه تعطيلات آخرهفته را به دور از جنجال و هياهوي شهر شلوغ خود با استراحتي كوتاه در يكي از شهرهاي خوش آب و هواي كشور بگذرانيد .

تصور كنيد در هنگام بازگشت به سوي محل سكونت خود با يك پيام كوتاه از طريق تلفن همراهتان به راحتي محيط خانه را پذيراي حضور خود مي كنيد. بخاري ها را روشن و دماي مطلوبتان را در اتاق ها و فضاي خانه فراهم مي كنيد ، آب گرم حمام را محك مي زنيد و چراغ ها را پيش از رسيدن روشن مي كنيد تا در هنگام ورودتان به منزل هيچ مشكل خاصي نداشته باشيد.

از سوي ديگر با يك پيام كوتاه مشابه به محل مسكوني تان در شهر مي توانيد از خاموش بودن همه چراغ ها مطمئن شويد و با به كار انداختن سيستم ايمني خانه از شر دزدها در امان باشيد.

حتي در هرلحظه از طريق صفحه نمايش تلفن همراه قادر خواهيد بود درون منزلتان را ببينيد.

درواقع ديگر زمان آن رسيده است كه بانوي خانه از دغدغه هاي هميشگي بسته بودن شير گاز و نشت ماشين لباسشويي و ... ساعت هاي فعاليت و استراحت خود فارغ شود، زيرا قابليت هاي نوين خانه هاي هوشمند چنان امكانات گسترده اي را در اختيار خانواده ها قرار مي دهد كه هر مشكلي در كمترين زمان ممكن از ميان برداشته مي شود و رفاه و آسايش بسياري براي آنان به ارمغان مي آورد.

و...

فهرست مطالب:

معرفی خانه هوشمند

ویژگی ها

موارد استفاده

سـیـسـتـم BEMSو امکانات

سیستم BMSو امکانات

مدیریت هوشمند ساختمان

اهداف مدیریت هوشمند ساختمان

وظایف سیستم مدیریت هوشمند ساختمان

شبکه های کامپیوتری

فیبر نوری

دستگاههای فیوژن و تست

مراکز داده

هوشمندسازی

خانه هوشمند و خانه هوشمند مبنا

قفل هوشمند

آسانسورهای هوشمند

هتل هوشمند

تجهیزات ساختمانی

آنتن مرکزی

این فایل با فرمت پاورپوینت در 47 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

مقررات حقوق فرانسه راجع به چك بدون محل سوالات شیمی اول دبیرستان ترم اول همراه با پاسخ کد بالابر وبلاگ مرتبط با کلش Ebook کتاب فارسی آموزش PLC تحقيق زندگي يهوديان در مراكش و ايران