👈 فروشگاه فایل 👉

پایان تاریخ

ارتباط با ما

... دانلود ...

پایان تاریخ

شیطان دجال

'پایان دنیا' تنها نقشی است که 'شیطان ' در فرهنگ و سیستم جدید غرب (دجال) خصوصا در آثار هنری و سینمایی ایفا می نماید. و ماموریت انسان (قهرمانان) نجات این دنیا از شر شیطان است.

تنها صورت منفی و منفوری که از شیطان ارائه می گردد اراده او بر تخریب دنیا و پایان بخشیدن به حیات این کره خاکی است.

بنابر این هرنوع تفکری و یا هر چیزی که بخواهد ' شرایط مطلوب موجود' در ' هم اکنون' را بر هم زند او شیطان است. شرایط مطلوبی که شهوت قدرت و میل به مصرف و سکس بخش کوچکی از مطالبات و رفتارهای معصومانه انسان کنونی است و آنچه در منشور حقوق بشر تقدیس و از آن تقدیر می گردد.

دنیای کنونی و انسان امروزی در شرایط مطلوب موجود به عنوان تنها هدف نهایی و غایی مطالبه و تقدیس می گردد. و هر چیزی که شرایط مطلوب موجود را بر هم زند و ' هم اکنون' را در راستای هدفی متعالی در آینده به غیر از آنچه در خود دنیا ملحوظ است، مغشوش نماید او یک شیطان است. و هر تفکری که بخواهد سکون و آرامش غریزی دنیای مدرنیسم را آشفته و متلاطم نماید او تروریسم و به عنوان نماد کاملی از شیطان معرفی میگردد.

از بزرگ شطحیات حیات انسانی دگرگونی معانی و جابجایی مفاهیم و وارونگی ارزشهای انسانی با وضوح وحشتناکی است که ' هم اکنون' به وقوع می پیوندد.

شروران دیروز قهرمانان امروزند، و منجی در جایگاه شیطان معرفی و ابقا می گردد. 'دجال' تنها سیستم مطلوب حیات بشری در 'هم اکنون' به عنوان هدف متعالی و نهایی مطالبه و تقدیس می شود.

تمامی اعمال و افعال منفور و مبغوض انسان به عنوان رفتاری معصومانه و جزیی از ضرورت زندگانی عینی او ملحوض می گردد. فروپاشی هسته اولیه جامعه و کانون خانواده، ازدواج رسمی و قانونی همجنس بازان به صورت فردی و گروهی، روابط نامشروع با انبوهی از نوزادانی که فاقد شناسنامه خانوادگی می باشند، کازینو و قمارخانه های زنجیره ای، مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر، تولید فیلم ها و تصاویر پورنو و نمایش عمومی آن در تلویزیون، سینما، ماهواره و اینترنت و ... اگر نمود عینی و کاملی از تجلی شیطانی (دجال) نیست، پس چیست؟!

آیا به واقع شیطان کسی است که بخواهد فرد و یا جامعه با شرایط مطلوب شیطانی موجود را دگرگون و با برهم زدن موازنه تعادل زندگی نفسانی، هم اکنون را دستخوش تلاطم نماید؟

آیا کسانی که در برابر تغییر جهانی و تحول انسانی در راستای هدفی متعالی قرار می گیرند (به صرف نجات دنیای کنونی) جزو قهرمانانند؟ یا ابزار دوام و بقا شیطانند؟؟

و این گونه است که با تحمیل و تلقین سیستم ارتباطی و رسانه ای یکسویه و جهت دار (دجال) منجی در مقام احیا حیات انسانی و تحولی عقلانی، در قالب عنصری مخرب و شیطانی معرفی می گردد. و کسانی که در برابر منجی می ایستند و به ستیزه با او بر می خیزند به عنوان قهرمانانی که نجات دهنده دنیا از شر شیطان هستند، تلقی می گردند.

این شیوه 'دجال' در اغواگری و فریب با وضع حقایق دروغین و ابداع ارزشهای وارونه و اختراع امیال کاذب حیوانی و تعمیم و تسری آن در حد جهانی منجر به پذیرش نا خودآگاه سیستم ابداعی جهانی غرب گردیده است.

دجال در واقع ' هم اکنون' است و سیستم جهانی که می خواهد هم اکنون محفوظ باشد. و فریفتارانه بر آن است با سرقت معانی و مفاهیم درونی تکواژه های انسانی جایگاه خیر و شر، منجی با شیطان، شریران با قهرمانان، و سیستم منفور جهانی غرب (دجال) را با آخرالزمان و حکومت جهانی منجی معکوس نماید.

کتاب پایان تاریخ (سقوط غرب و آغاز عصر سوم) دقیقا به همین موضوع ظهور و نظم نوین جهانی در پوشش دهکده جهانی در عصر مدرنیسم پرداخته و در حوزه شناخت و فلسفه واکاوی ها و بررسی های افشاگرانه ای به انجام رسانیده است.

نویسنده از همان قدرت پنهانی و لژیونی فراماسون و یا صهیونیسم و دجال تحت عنوان جامعه باز، مدرنیسم و جهانی سازی نام می برند. و راه رسیدن به عصر ظهور را راه سوم و پارادایم هزاره سوم بر می شمارند. به نظر می رسد این کتاب می تواند مبانی فلسفی این تحقیقات آخرالزمانی را همراهی کند.

بنابراین:

دجال= مرگ خدا، مدرنیسم، اومانیسم، جهانی سازی، نظم نوین جهانی، جامعه باز، سیستم میلیتاریسم سرمایه داری، آلترناتیو ظهور، دنیای کنونی، و آینده هم اکنون است.

منجی= خدا، راه سوم (نه تاریخ پردازان و نه مدرنیسم)، انسانیت، جهانی شدن، نظم بسیط الهی، جامعه جهانی، سیستم بسیط اسلامی، عدالت، فتوریسم و ظهور گرایی در آینده

👇محصولات تصادفی👇

درس پژوهی ریاضی پایه دوم ابتدایی شناخت شکل های هندسی پاورپوینت کامل در مورد سیاست های اجتماعی دفترچه سؤالات آزمون وکالت سال 1392 (اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران) تحقيق پست مدرنيسم پلان آماده اتوکد - طرح 14