👈 فروشگاه فایل 👉

درباره زندگى و آثار فرانس دى وال

ارتباط با ما

... دانلود ...

درباره زندگى و آثار فرانس دى وال

بخشی از متن اصلی :

ما دو رو داريم كه هر كدام از آنها در تناظر با ويژگى هاى كليشه اى يكى از نزديك ترين عموزاده هاى انسانريخت انسان يعنى شمپانزه و بونوبو هستند. در واقع ما انسانريختى دوقطبى هستيم. ما رويى بسيار زشت و ناخوشايند داريم و هنگامى كه رذل مى شويم تقريباً از هر جانور ديگرى كه مى توان تصور كرد رذل تريم. اما در عين حال رويى بسيار خوشايند و فداكار نيز داريم و هرگاه خوب مى شويم تقريباً از هر جانور ديگرى كه بتوان تصور كرد هم عملاً بسيار دوست داشتنى تريم.

كمتر پيش مى آيد كتابى كه دانشمندان بسيار به آن استناد مى كنند و ارجاع مى دهند در عين حال در فهرست پرخواننده ترين كتاب هاى اعضاى كنگره ايالات متحده نيز آمده باشد. با اين همه كتاب «سياست شمپانزه ها» نوشته فرانس دى وال (de Waal .F) نخستى شناس، كه از زمان انتشارش در سال ۱۹۸۲ بيش از ۶۰۰ بار از آن نقل قول شده، از جمله آثارى بود كه نيوت گينگريچ، سخنگوى وقت مجلس نمايندگان ايالات متحده، خواندن آن را در سال ۱۹۹۴ به نماينده هاى تازه كار توصيه كرد. در اين كتاب كه شامل مطالبى از رشته هاى گوناگون است، ساختار اجتماعى نخستى ها به تفصيل بيان شده و شكاف موجود هم در منابع علمى و هم در پندارهاى عامه را پر كرده است. دى وال با نوشتن اين كتاب يكى از نخستين دانشمندانى بود كه تابوهاى علمى كهنه را شكست و جانوران را به عنوان موجوداتى شناختى و عاطفى بررسى كرد نه صرفاً ماشين هاى يادگيرى.

این فایل به همراه چکیده ، فهرست مطالب ، متن اصلی و منابع تحقیق با فرمتword در اختیار شما قرار می‌گیرد

تعداد صفحات : 20

👇محصولات تصادفی👇

نمونه سوالات آزمون استخدامی اموزش و پرورش تفکیک رسته شغلی زراعی-باغبانی دانلود گزارش کارآموزی رشته عمران احداث ساختمان گزارش کارآموزی ابزار دقيق ،تراشكاري ،جوشكاري در شركت نورد خليج فارس تاثیر حمله مغول و تاتار درزمینه های فکری و فرهنگی کنترل داخلی